محل تبلیغات شما

بنابراین ، من می دانم که مانند توت کلیشه یک دوست داشتنی آرایش و وسواس چاپ است ، اما من هستم. همینه که هست. و کیف موجود در ست جدید NARS Kiss Kiss Velvet Matte Lip Pencil (49 دلار) کوتاهترین چاپ لب را دارد.

این از مجموعه جدید NARS Man Ray Holiday (در حال حاضر موجود است) است که لب های آن در همه جا وجود دارد! - روی بسته بندی ، قابلمه ها و حتی چیدن این کیف آرایش طلایی براق.

و این لبها در اینجا با روح من صحبت می کند. من دوست دارم که آنها کمی ناهموار و گنگ به نظر برسند ، مثل این که در مورد کسی که در محل مشخص شده خود پارک می کند ، خواسته باشند ، ها!

(خوب . بگذارید آن را در نگهبان لوازم جانبی بگذارید تا پنج دقیقه روی کیسه خاموش شود!)

به اعتقاد آنها ، کیسه های تعطیلات NARS LE برخی از بهترین کیسه های تعطیل در اطراف هستند. من از چند سال به بعد مشکی سیاه دارم که لبهای آبی روی آن دارد و هنوز هم قوی است.

nars man ray top kiss
ماچ گنده!

در داخل کیف چهار مداد NARS Velvet Matte Lip Pattils قرار دارد که دو رنگ آنها تاریک ترین سایه ها ، Toundra و Redange در معرض خطر هستند که رنگ های بسیار جدیدی دوباره از خط دائمی باز می شوند. دو سایه سبک تر ، Wild Ways و Spell Bound ، جدید ، اضافی محدود و FYI فوق العاده محض هستند که می توانند برای برخی از جذابیت ها یک معامله گر باشند.

اگرچه فقط با زدن شماره ها ، این یک معامله خوب است. به تنهایی ، یک چوب از Endangered Red 27 دلار است ، اما شما با این مجموعه چهار مداد لب NARS با قیمت 49 دلار دریافت می کنید.

nars man ray بوسه
از بالا: Spell Bound ، Wild Ways ، Toundra ، Red خطرناک
من نمی دانم با Velvet Mattes آشنا هستید ، اما من آنها را "رژ لب ضد لب گربه" می نامم ، زیرا می دانید که بعضی از رژ لب های مات لب های شما را آنقدر خشک می کنند که به نظر می رسد مانند یک گربه گربه؟ (OMG ، درست است و شما آن را می دانید!) به هر حال ، اینها نیست. این فرمول همچنین سبک و سبک به نظر می رسد.

nars man ray بوسه
عقربه های ساعت از سمت چپ بالا: Spell Bound، Ways Ways، Toundra، Red خطرناک
آنها به اندازه بعضی از مات ها پوشیده نیستند ، و من مجبور هستم بعد از غذا یا قهوه مجدداً از معدن استفاده کنم. همچنین ، گاهی اوقات وقتی لبهای من خیلی خشک است ، من به هیچ وجه لمس نخواهم کرد ، زیرا آنها به هر لکه ای گیر می کنند. اما وقتی لبهای من حالت خوبی دارند و حالم رو به نفس است ، آنها سرگرم کننده هستند.

در اصل ، فکر می کنم اینها دوست داشتنی هستند. مطمئناً ، راههای وحشی و Spell Bound کمی واضح هستند . من دوست داشتم که آنها رنگ کمی بیشتری داشته باشند ، اما آنها هنوز هم به طرز ظریفی تمسخر می کنند.

مجموعه مداد لب Kiss Velvet Matte 49 دلار است و می توانید هم اکنون آن را در Sephora و بصورت آنلاین پیدا کنید .

NARS Man Ray برای مجموعه تعطیلات NARS: بوسه آن را در کیسه دارد

سایه وسوسه Maybelline Total + + Highlight Palette Is Cocon-arrays برای رنگدانه و قدرت ماندن

رنگ لب های برهنه شما به نظر می رسد چیست؟

، ,nars ,لب ,های ,ها ,ray ,man ray ,nars man ,است ، ,آن را ,، اما ,kiss velvet matte

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها